• Одличната цена
  • Ново
ЕК.JC900.001 Оригинални голи светилка за ACER S5201/S5201B/S5301WB/T111/PS-X11/T111E/PS-X11K/T121E/PS-W11K Проектори

ЕК.JC900.001 Оригинални голи светилка за ACER S5201/S5201B/S5301WB/T111/PS-X11/T111E/PS-X11K/T121E/PS-W11K Проектори

 
DEN 3600.00
DEN 3168.00

Износ
Во продавницата.


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.JC900.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : UHP
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.


За производот

Број На Модел На:
ЕК.JC900.001
Бренд Име:
АЊО

Слични предлози