• Одличната цена
  • Ново
Е-F212LP SHP119 Проектор Светилки за ОСТАР XR-32S XR-32SL XR32X XR32XL Проектори

Е-F212LP SHP119 Проектор Светилки за ОСТАР XR-32S XR-32SL XR32X XR32XL Проектори

 
DEN 4704.00

Износ
Во продавницата.


Е-F212 LP SHP119 Проектор Светилки за ОСТАР XR-32 S XR-32 SL XR32 X XR32 XL Проектори
Производ Карактеристики
Тип На Светилка
Orginal голи светилка
P/N.
Е-F212 LP
Светилка Watts
SHP119
Состојба
100% нови и оригинални
Живот време
2000-3000hours
Гаранција
На сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранција
Компатибилен со Проектори
ОСТРИ XR-32 S XR-32 SL XR32 X XR32 XL
Детални Слики Покажуваат
Пакет фотографии
Ние обезбедуваме како што е подолу
1. Оригиналниот светилка модул (ОЕМ)
2. Оригиналниот светилка со домување (OWH)
3. Оригиналниот голи светилка (ОБ)
4. Компатибилен проектор светилки со домување (CWH)
5. Компатибилен голи светилки (CB)
Ние го прифатат Плаќање како што е подолу
Испорака
Топло Совети за Купувачот
1.Гаранција
a) Нашите гаранција време е 120days од денот ќе го добиете светилки.(додатоци со 90days)
б) Ако светилка не функционира во рамките на гаранција, ве молиме контактирајте со нас и да добијат нашите детални адреса за да се испрати назад да ни прв, а потоа нова ќе биде понуден за вас бесплатно откако ќе се добие се врати еден. И купувачот и продавачот плати превозот цена од себе.
в) Сите вештачки штета е надвор бесплатно гаранција .
2. Царинската
За да се осигурате дека имате ниски царински давачки, ние обично пишува : светилка 5-10 единица на пратката фактура кога испораката, ако имате било какви барања од вредност, ве молиме ги споделите со нас навремено откако ќе го поставите цел .Купувачот одговорен за сите царински давачки/данок.
3. Во Русија Клиенти
а.) DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не е достапна за Русија.
б.)Примачот име и презиме е многу потребно за испорака, вклучува три дела : прво името+ средно име +презиме
4. Да Бразил Клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ
а.)Примачот CPF БР . е многу потребно
б.)Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како и на цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата не 5-10$ по светилка која беше споменато претходно.
в. )ако шпедитерот прифати под вредноста на пратката сметка ,ние ќе ви помогнат да го направи тоа .
5.Спорот :
1.Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото на цел .Ако ви треба брза испорака .Постојат DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ.
2.Купувачот одговорен за сите царински давачки/данок.Ние не accpet било спор со царинските давачки .
6. Контактирајте Со Нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со Трговија со датотеки, или пратете ни е-мејл . Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период.
PS :
Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде полно име на Купувачот форма Бразил,кога ќе palce со цел ,ве молиме пратете на CPF БР.(за лична ) или CNPJ БР. (за Компанијата) до нас
Ви благодариме!


За производот

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
Е-F212LP
Гаранција:
120days
P/N:
Е-F212LP
watts:
SHP119
Одговараат за проектори:
ОСТРИ XR-32S XR-32SL XR32X XR32XL
Тип На Светилка:
Оригиналниот гола Сијалица

Слични предлози