• Одличната цена
  • Ново
180 дена гаранција 65.J0H07.CG1 Компатибилен светилка со станбен за BENQ PB9200/PE9200 Проектор

180 дена гаранција 65.J0H07.CG1 Компатибилен светилка со станбен за BENQ PB9200/PE9200 Проектор

 
DEN 3840.00
DEN 3379.00

Износ
Во продавницата.


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 65.J0 H07.CG1 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSH
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.


За производот

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
65.J0H07.CG1

Слични предлози