• Одличната цена
  • Ново
BL-FU310B/BL-FU310C ЗАМЕНА ПРОЕКТОР СВЕТИЛКА/СИЈАЛИЦА ЗА OPTOMA HD151X/HD36/W501/X501/DH1014/DH1017/EH500/EH501/X600 Happybate

BL-FU310B/BL-FU310C ЗАМЕНА ПРОЕКТОР СВЕТИЛКА/СИЈАЛИЦА ЗА OPTOMA HD151X/HD36/W501/X501/DH1014/DH1017/EH500/EH501/X600 Happybate

 
DEN 1872.00
DEN 1591.00

Износ
Во продавницата.


Тип : Компатибилни Проектор Светилка
Дел Број : BL-FU310 C
Компатибилен со : HD151 X/HD36/W501/X501/DH1014/DH1017/EH500/EH501/X600
Wattage : 310/245 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.


За производот

Број На Модел На:
BL-FU310A/FU310B/FU310C
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
вклопуваат со:
HD151X/HD36/W501/X501/DH1014/DH1017/EH500/EH501/X600
Wattage:
310/245w
Тип:
Компатибилен проектор крушка светилка
Гаранција:
180 дена

Слични предлози