• Одличната цена
  • Ново
lanseis 1pcs Alatyr ѕвезда Словенски накит сончевиот симбол Амајлија pendant нордиска Окултни шарм Германски Пагански мажите ѓердан

lanseis 1pcs Alatyr ѕвезда Словенски накит сончевиот симбол Амајлија pendant нордиска Окултни шарм Германски Пагански мажите ѓердан

 
DEN 201.60

Износ
Во продавницата.


pendant големина : 30 mmx30mm
таа дојде со синџир


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
30mmX30mm

Слични предлози