• Одличната цена
  • Ново
999 Sterling Silver Висока Детали Длабоко Врежани Круна Черепот Pendant Biker Dogtag 9X035S

999 Sterling Silver Висока Детали Длабоко Врежани Круна Черепот Pendant Biker Dogtag 9X035S

 
DEN 2399.52

Износ
Во продавницата.


Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Прирачник за сечење, секоја големина ќе биде малку различен.
Мали Димензии :
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : 999 Sterling Silver
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 999 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Висина : App rox. 35mm (не вклучуваат кауција)
Ширина : App rox . 20mm
Дебелина : Прибл . 2.0 mm
Тежина : Околу. 14 грам
Кауција Внатрешна Големина : Прибл. 5.0 mm x 3.5 mm
( Препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 3.0 mm)
Големи Димензии :
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : 999 Sterling Silver
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 999 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Висина : App rox. 44mm (не вклучуваат кауција)
Ширина : App rox . 25mm
Дебелина : Прибл . 2.0 mm
Тежина : Околу. 26 грам
Кауција Внатрешна Големина : Прибл. 6.0 mm x 5.0 mm
( Препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 4.5 мм)
Напомена : Pendant Само.
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
9X035S
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
куче ознака
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
МАТЕРИЈА:
999 sterling silver

Слични предлози