• Одличната цена
  • Ново
Нови Пристигне Топла Продаде Mens Накит Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Три Слоеви Крстот Pendant со Византискиот Ѓердан 222428

Нови Пристигне Топла Продаде Mens Накит Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Три Слоеви Крстот Pendant со Византискиот Ѓердан 222428

 
DEN 623.52
DEN 499.00

Износ
Во продавницата.


Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 5mm(ширина);22"24"28("должина); 64mm*43mm(pendant)( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Црна Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)
Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!


За производот

Метална боја:
22inches, 24inches, 28inches
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Бренд Име:
Судбината Љубов
Број На Модел На:
2023X045
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Крст Крст Pendant
Големина:
5mm(width);222428(length); 64mm*43mm(pendant)
occastion:
Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок
Состојба:
Нови
забелешка:
Синџир вклучувајќи

Слични предлози