• Одличната цена
  • Ново
BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20MM Поставување Cabochon Камео Антички Сребро Бронза Позлатен Круг Приврзоци Рамки за Diy Накит Наоди

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20MM Поставување Cabochon Камео Антички Сребро Бронза Позлатен Круг Приврзоци Рамки за Diy Накит Наоди

 
DEN 704.16
DEN 634.00

Износ
Во продавницата.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња/Многу) 20 MM Поставување Cabochon Камео Антички Сребро Бронза Позлатен Круг Приврзоци Рамки за Diy Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни


За производот

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD0858
Обликотшема:
база
Функција:
накит додатоци
Објектот:
круг pendant
Големина на Pendant :
30мм
Големина на празно:
20mm
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
60 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични предлози