• Одличната цена
  • Ново
lanseis 10pcs dropshipping викинг один е симбол на нордиска рунически pendant ѓердан Викинг Руни Vegvisir Компас Pendant

lanseis 10pcs dropshipping викинг один е симбол на нордиска рунически pendant ѓердан Викинг Руни Vegvisir Компас Pendant

 
DEN 1344.00

Износ
Во продавницата.


pendant ГОЛЕМИНА : 42mmx42mm


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
42mmx42mm

Слични предлози