• Одличната цена
  • Ново
lanseis 1pcs Аутизам светот дрво ѓердан Викинг Norge Дрвото На Животот Pendant Змеј Душата Накит Персоналните накит шарм

lanseis 1pcs Аутизам светот дрво ѓердан Викинг Norge Дрвото На Животот Pendant Змеј Душата Накит Персоналните накит шарм

 
DEN 220.80

Износ
Во продавницата.


pendant големина : 30mmx30mm
таа дојде со синџир


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Слика
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
30mmX30mm

Слични предлози