• Одличната цена
  • Ново
lanseis 10pcs Один Викинг Pendant Ѓердан мажите ѓердан Valknut симбол нордиска накит

lanseis 10pcs Один Викинг Pendant Ѓердан мажите ѓердан Valknut симбол нордиска накит

 
DEN 1824.00

Износ
Во продавницата.


pendant ГОЛЕМИНА : 40mm x 30мм


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
40mm x 30мм

Слични предлози