• Одличната цена
  • Ново
Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени S925 Sterling Silver Pendant Ретро Тајландски Сребро Позлатен Pendant Pendant Риба Секоја Година Мажите И Жените

Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени S925 Sterling Silver Pendant Ретро Тајландски Сребро Позлатен Pendant Pendant Риба Секоја Година Мажите И Жените

 
DEN 1942.08

Износ
Во продавницата.


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит


За производот

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Слични предлози