• Одличната цена
  • Ново
LINSION 925 Sterling Silver Ајкула Заби Pendant Mens Biker Стил TA85

LINSION 925 Sterling Silver Ајкула Заби Pendant Mens Biker Стил TA85

 
DEN 2064.00

Износ
Во продавницата.


s
Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
925 Sterling Silver Pendant :
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : Висок Квалитет На Цврсти 925 Sterling Silver
(Печат .925 Марка)
Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!
Висина : Околу. 28mm (не вклучуваат кауција)
Ширина : Прибл. 25mm
Тежина : Околу. 11 грама
Кауција Внатрешна Големина : Прибл. 4.5 мм x 4.5 мм
( Препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 4.0 mm)
316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан 5 N001 3.5 mm :
Надвор од оваа necklac е на високо полиран , внатре е во црна боја ,
Тоа изгледа повеќе богати со слој и стереоскопски чувство !!
Боја : Сребрена
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Должина : Околу. 24"
Дијаметар : Прибл. 3.5 mm
Тежина : Околу. 28g
Појавување на 925 Фунта Сребрен Ѓердан 8 L010 4mm :
Боја : Сребрена
Материјал : Висок Квалитет На Цврсти 925 Sterling Silver
Должина : Околу. 24"
Дијаметар : Прибл. 4mm
Тежина : Околу. 26g
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
TA85
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Слични предлози