• Одличната цена
  • Ново
Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински 9-10мм бел круг на многу светлина природните слатководни бисер хривнија торба mail 310

Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински 9-10мм бел круг на многу светлина природните слатководни бисер хривнија торба mail 310

 
DEN 19584.00
DEN 10184.00

Износ
Во продавницата.

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
Забелешки : горенаведените слики се направени во вид. Поради снимање агол, светлина и други фактори, реалните стоката може да се примени Нијанса, ова е местото каде што е-трговија, е не Можете да ја прифати оваа разлика. Ве молиме да го купат внимателно! Ве молиме прочитајте го внимателно Купувачи мора да ја прочитате! Ви благодариме
Белата 9-10мм накит круг на многу светлина природните слатководни бисер хривнија
Нова ѕвезда онлајн референци мол, добредојдовте на вашето присуство!
Wangwang : (продавница сопственик)


За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
Нараквица, Anklet
Обликот:
Кружни
По продажба на Услуги:
Продавница гаранција
НЕМА.:
XXS101310
Боја Класификација:
Бела

Слични предлози