• Одличната цена
  • Ново
Bespmosp 12Pcs/Многу Големо Трендовски Најдобри Бабата Некогаш Pendant Шарм Хривнија Сребро Семејство Љубов Баба Подароци Алка Жени

Bespmosp 12Pcs/Многу Големо Трендовски Најдобри Бабата Некогаш Pendant Шарм Хривнија Сребро Семејство Љубов Баба Подароци Алка Жени

 
DEN 886.08
DEN 735.00

Износ
Во продавницата.

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 12 PC Хривнија


За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
12-B1796
Материјал:
Легура
Бренд Име:
Bespmosp
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс

Слични предлози