• Одличната цена
  • Ново
Ликвидација Јазол Хривнија Manchette silverGold Алка За Жените ножици Нараквици Алки Pulseiras дете девојка алка невести Хривнија

Ликвидација Јазол Хривнија Manchette silverGold Алка За Жените ножици Нараквици Алки Pulseiras дете девојка алка невести Хривнија

 
DEN 168.00

Износ
Во продавницата.

Компанијата Alibaba Webesite : 1 PC Ликвидација Јазол Хривнија Manchette Златна Алка За Жените ножици Нараквици Алки Pulseiras дете девојка алка невести Хривнија
Напомена :
Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)
Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)
Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Основни Информации :
Трговија на големо Ликвидација Јазол Хривнија Manchette Златна Алка За Жените Ткаенината Нараквици Алки Pulseiras дете алка деверуша Хривнија
Материјал : животна средина-пријателски материјал месинг
Platting : 24 K Злато Позлата
Дизајн : модни дизајни, професионален дизајн производство тим
Цена : големи попусти за продажба на големо купувачот
Квалитет : со врвен квалитет, дебели златни, гаранција 2 години под нормална средина,
Пример : на Клиентите примерок е добредојден
Пакет : внатрешен-еден компјутер во една OPP вреќа надворешно - пластични меур хартија и стандардна извоз картон
За Превозот :
Shippment : DHL / Федекс / UPS/ Според вашите барања
Превозот време : 3-7 дена зависи од express компанија
Товарни : Според својата цел. Ние ќе го избере најдобар начин да се брод стоки
Забелешки :
1. Моден стил и постојат многу модерен дизајн за вас проверка
2. Краток олово време : само треба 1-3 дена за да се подготват.
3. Време на испорака : 1-3 дена
4. Може да го направи тоа во други бои
5. Совршен услуги на клиентите : се Гарантира вашиот интерес
Се врати и политика за Наплата
Ние ќе ги провери сите стоки внимателно пред превозот да бидете сигурни дека сите производи се во совршена.
Некои кревка jewelries може да се скршени, бидејќи на превозот.
Ако сте примиле производи уништени, pls контактирајте со нас. Тоа ќе се јавите назад и брод повторно ако оштетената КОЛИЧИНА е голема.
Инаку, ние може да се направи се за вас наредниот пат. Сите проблеми ќе бидат решени заедно.
Ние нема да помине долар. Вашиот задоволителен е наша должност. Имаме страсни и одговорен тим да работи за вас.
Advantanges :
1.Electroplating дебелина
2.Гаранција две години против боја бледнее
3.Акции за многу стилови и големини
4.Бои : 14k-22 K злато бои, бело злато, CC боја, Розово злато, две-тонови на бојата, боја на дијаманти
5.Повеќе количини, повеќе попусти
6.Брза Испорака
7.Снабдување на мостри за проверка на
8.ОЕМ е достапна
9.Сите големини и сите стилови се достапни
Накит Одржување Избегнат Овие Услови


За производот

Метална боја:
сребро 1pc, злато 1 компјутер
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Bangrui
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1002040
боја:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
1PC Ликвидација Јазол Хривнија Manchette Златна Алка За Жените ножици Градник
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
моден
Повод:
БИЛО
Дијаметар:
бесплатни големина

Слични предлози