• Одличната цена
  • Ново
Bonsny Акрилик Широк Љубов Птица Нараквици Алки За Девојка 2017 Нова Мода Животинско Накит За Жените Шарм Женски Додатоци

Bonsny Акрилик Широк Љубов Птица Нараквици Алки За Девојка 2017 Нова Мода Животинско Накит За Жените Шарм Женски Додатоци

 
DEN 334.08
DEN 170.00

Износ
Во продавницата.

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 190mm х 40mm Шарм големина околу 7.5"должина & 1.57" ширина алка тежина : 23.3 g


За производот

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
AB180
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој

Слични предлози