• Одличната цена
  • Ново
21Key 5V IR TH2015-X Led Далечински Контролер Со 4 Копчиња За Лента WS2812B 1PCS

21Key 5V IR TH2015-X Led Далечински Контролер Со 4 Копчиња За Лента WS2812B 1PCS

 
DEN 283.20
DEN 269.00

Износ
Во продавницата.


21 Key 5 V IR TH2015-X Led Далечински Контролер Со 4 Копчиња За Лента WS2812 B 1 PCS
Опис На Производот
63 Видови ефекти
1024 Пиксели Max контрола
21 Копче за далечински контролер
Пакет Се Вклучени :
21 Key 5 V IR TH2015-X Led Далечински Контролер Со 4 Копчиња За Лента WS2812 B 1 PCS
 
>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. ◊ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
◊ Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака.
>>>Плаќање : ◊ да ја прифатиме alipay тука. ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. >>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ◊ Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ◊ Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. ◊ Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. >>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ◊ Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ◊ Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ◊ Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.


За производот

сертификација:
no
Бренд Име:
TiaoChongYi
Употреба:
Контролор
Напон:
5V

Слични предлози