• Одличната цена
  • Ново
Камион камера адаптер линија фабрика директни серија MDVR трансфер Авијација женски конектор extensi РКА DC BNC жица

Камион камера адаптер линија фабрика директни серија MDVR трансфер Авијација женски конектор extensi РКА DC BNC жица

 
DEN 1007.52
DEN 957.00

Износ
Во продавницата.


Авијација женски конектор за продолжување AV DC BNC
Ние сме MDVR&Автомобил Камера фабрика
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години
Добредојдовте вашата соработка


За производот

Тип На Објект:
Кабли
Бренд Име:
LSZ
Број На Модел На:
LSZ-Z104-4
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка

Слични предлози