• Одличната цена
  • Ново
Ниска Цена Метал Дизајн на Рамка 2CH RF Безжичниот Далечински Управувач Притисни Покрие Предавателот со Следење на Број 315Mhz 433Mhz

Ниска Цена Метал Дизајн на Рамка 2CH RF Безжичниот Далечински Управувач Притисни Покрие Предавателот со Следење на Број 315Mhz 433Mhz

 
DEN 232.80
DEN 210.00

Износ
Во продавницата.


Ниска Цена Метал Дизајн на Рамка " 2 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Притисни Покрие Предавателот со Следење на Број 315 Mhz 433 Mhz
Пакет :
1piece Предавател (батерија, не се вклучени)
Работен Напон : DC12 V
Работна Фреквенција : 315 MHz/433.92 MHz
Работат на струјата : ≤10m A
Пренесување на Далечина : 0-500m
Работна Температура : -10'C~+70'C
Ве молиме имајте во предвид : оваа ставка не вклучуваат Приемник Вид совети : имаме многу примачи во нашите продавници, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.
тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавателот , ако еден новак за RF далечински контролен систем . ве молиме купи удвојување/клонирање /копираат далечински управувач . ние сме Толку Немоќна
за луѓето кои не го разбираат потоа пронајдете тоа е евтин и да купам тоа . кога тој се добие тоа и кажете ни за тоа не работат со неговиот возен код или други приемник она што .. и ни даде negtive повратни информации .


За производот

боја:
2CH 315mhz, 2CH 433mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
предавателот
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
SKU2020
Материјал:
Пластични
Работен напон:
DC12V
Фреквенција:
315MHz 433MHz
Бесплатен превозот :
Некои области
Копче:
2
Употреба:
Универзална

Слични предлози