• Одличната цена
  • Ново
Електрична печка сензор на температура на вклучите 100k 28cm жица

Електрична печка сензор на температура на вклучите 100k 28cm жица

 
DEN 2207.52
DEN 1722.00

Износ
Во продавницата.За производот

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Легура
Карактеристики:
Добар квалитет
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Број На Модел На:
na
тековната:
3A
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1year
боја:
Сребро.

Слични предлози