• Одличната цена
  • Ново
Нови и оригинални OMRON Близина switch, сензор E2E2-X2C1 2M 12-24VDC

Нови и оригинални OMRON Близина switch, сензор E2E2-X2C1 2M 12-24VDC

 
DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.


100% Нови и оригинални OMRON Близина switch, сензор E2 E2-X2 C1 2 M 12-24 VDC
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА

Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120


За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Карактеристики:
12-24VDC
Број На Модел На:
E2E2-X2C1
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате

Слични предлози