• Одличната цена
  • Ново
MCCB GEM1-100L/4300 GEM1-100/4300 GEM1-125L/4300 GEM1-125M/4300 400VAC 100/125A ac 4P Моделирани Случај Коло Прекинувач

MCCB GEM1-100L/4300 GEM1-100/4300 GEM1-125L/4300 GEM1-125M/4300 400VAC 100/125A ac 4P Моделирани Случај Коло Прекинувач

 
DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.


1.Љубезно ве молиме да се избере модел кога ќе се направи нарачка.
2.Секое коло прекинато е со завртка ореви, завртки завртки и флеш бариери за слободни.
3.Ние исто така нудиме функционални додатоци во формата подолу, ако имате потреба од тоа , ве молиме забележете го името и количината кога ќе се направи нарачка . И се чека на нас да го промените вкупната цена пред да плаќаат!!
Внимание : Ние ќе ви испратиме коло без функционални додатоци ако не направи никакви информации. МОДЕЛ Додатоци Цена($) Шант Патување Помошни Контакти Аларм Контакт Моторни Операторот Дополнителни Аларм Undertension GEM1-63 4.00 2.70 2.70 32.00 4.00 17.50 GEM1-100 4.00 2.70 2.70 32.00 4.00 17.50 GEM1-125 4.00 2.70 2.70 32.00 4.00 17.50 GEM1-225 5.50 3.50 3.50 35.00 5.50 17.50 GEM1-250 5.50 3.50 3.50 35.00 5.50 17.50 GEM1-400(НОВИ) 9.00 5.00 5.00 107.00 6.70 18.70 GEHM1-400 9.00 5.00 5.00 107.00 6.70 18.70 GEM1-630(НОВИ) 9.00 5.50 5.50 107.00 20.00 8.00 GEM1-630 9.00 5.50 5.50 107.00 8.00 20.00 GEM1-800 13.50 6.70 6.70 133.50 32.00 GEM1-1250


За производот

Полјаците Број:
GEM1-L 4300, GEM1-M 4300
Номинална Струја:
100A, 125A
Тип:
Украсениот Случај
Број На Модел На:
GEM1-100L/4300,GEM1-100/4300,GEM1-125L/4300,GEM1-125M/4300
is_customized:
Yes

Слични предлози