• Одличната цена
  • Ново
2000 Lumens LED Светлата Headlamp Светилка Директно Фенер Zoomable Главата Факел Светло За Велосипед За Кампување Лов и Риболов Z30

2000 Lumens LED Светлата Headlamp Светилка Директно Фенер Zoomable Главата Факел Светло За Велосипед За Кампување Лов и Риболов Z30

 
DEN 238.08
DEN 167.00

Износ
Во продавницата.


За Кампување Висока Светла 100% Сосема нов и висок квалитет
Лесно да се инсталира
Компактни димензии и мала тежина
Водоотпорен
Прилагодливи headband
Одлично за активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов, итн.
Боја : Црна
Главата големина : 7.5 cm*6cm*4cm
Рака должина : 18cm / 24cm (МАКС.)
500 LM, 5 W
3 осветлување начини : силна / нормално / светкави
Zoomable
Прилагодливи Склоност, Прилагодлив база
90 степени ротирачка глава
Напојува со 3 x AAA батерии (не се вклучени) Пакет се вклучени :
1x Главата светилка
10241 До 90% попуст!!!2018 НАЈЖЕШКИТЕ -Најголемиот попуст на Aliexpress,се Се уште двоумејќи?


За производот

Тип На Објект:
Предните светла
Цел:
Кампување
Модел на LED Монистра:
Q5
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Бренд Име:
POCKETMAN
Тип На Батерија:
ААА
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Број На Модел На:
gh4556
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зрак Агол:
180°
Wattage:
7w

Слични предлози