• Одличната цена
  • Ново
1pcs hepa филтер +1pcs во сунѓерот Компатибилен со рачен правосмукалка midea S3-L041C Филтри за правосмукалки

1pcs hepa филтер +1pcs во сунѓерот Компатибилен со рачен правосмукалка midea S3-L041C Филтри за правосмукалки

 
DEN 1002.24
DEN 902.00

Износ
Во продавницата.

【Превозот листа】 1pcs hepa филтер +1pcs во сунѓерот [Применливи модели] midea S3-L041 C


За производот

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
S3-L041C

Слични предлози