• Одличната цена
  • Ново
10pc 38mm Стакло K9 Кристали Светилка Осветлување Призми Делови Виси Лустерот Осветлување Дел Pendant Капка Нишалото Дома Декорација

10pc 38mm Стакло K9 Кристали Светилка Осветлување Призми Делови Виси Лустерот Осветлување Дел Pendant Капка Нишалото Дома Декорација

 
DEN 671.52
DEN 470.00

Износ
Во продавницата.


Производ : 10pc 38mm Стакло K9 Кристали Светилка Осветлување Призми Делови Виси Лустерот Осветлување Дел Pendant Капка Нишалото Дома Декорација
Материјал : K9 Кристално
SKU : DE1514001*10 големина : 7*1inch дното pendant големина : 1.5*1 инчен NW : 17g
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co., Ltd е професионална производител на кристал занаети. Нашата компанија се наоѓа во Pujiang,провинцијата Жеџијанг, Кина, додека надворешната трговија одделението е во Yiwu, зафаќа површина од 800 квадратни метри. Постојат шоу соба на 200 метри квадратни за вашата посета во секое време. Ние сме ангажирани во производство, проектирање,развој и извоз на сите видови на кристал карактеристични производи, вклучувајќи candleholder серија, парфем шише seriess, фото рамка серија, dinnerware,итн. Excepted напредни објекти како што се сечење машини, машини за полирање, ние исто така имаат подружница друштво на професионални подарок-пакување, специјализирана за дизајнирање и изработка на различни видови на високо - квалитетни подарок кутија. Ние се стремиме да се создаде производ на највисок стандард за квалитет, и да одат во големи должини да се осигура дека ќе бидат горди за да ги продаваме нашите производи. Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи. Квалитет на услуга на клиентите, брза испорака методи, тимска работа, и добра репутација се зборовите кои ја опишуваат нашата компанија. Ние, главно, извоз на производи во Северна Америка, Европа и Јужна Америка. Нашите производи се оди многу добро во странство. Ние секогаш се држиме до нашата мисија, која е "да се обезбедат производи и услуги кои се гарантираат супериорна вредност за нашите клиенти".


За производот

Стил:
Модерна
Материјал:
Кристално
Тема:
Љубов
Pendant:
Насловна&Градина
Кристално:
занаети
K9 Кристално Стакло Декорација:
лустерот кристал делови
lustres e pendentes de cristal:
Лустерот Кристално
Призми Приврзоци Лустери Делови:
Лустери Делови Lustres Виножито Светилка Осветлување Висат Капки
боја:
како слика DE1514001*10
Функција:
Осветлување Додатоци
is_customized:
Garland Chakra Spectra
Виножито Лустерот Кристал Дел :
Стакло K9 Кристали Светилка Осветлување Призми Делови Виси Приврзоци 38mm
6 Octagonal монистра:
еден приврзоци

Слични предлози