• Одличната цена
  • Ново
beibehang 60X500cm Сјајни DIY Само лепило Ѕид хартија Мебел Реновирање Ѕид Налепници Кујната Кабинет Водоотпорен Позадина

beibehang 60X500cm Сјајни DIY Само лепило Ѕид хартија Мебел Реновирање Ѕид Налепници Кујната Кабинет Водоотпорен Позадина

 
DEN 1440.00
DEN 1152.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Квалитет водоотпорен ПВЦ позадина Метрички големина : ( должина )5m*( ширина )0.60 м=3.0 метри квадратни/број/тркалаат Кралскиот големина : ( должина ) 16.40 ft * ( ширина ) 1.96 ft = 32.14 квадратни метри / број / тркалаат Боја : Мулти избор на боја Внимание : самолепливи ( Дното имаат лепак , откине заштитна фолија може да биде директно вметнат. ) Функција : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталиран површината може да се чисти со вода директно. Answer : ___________________________ Note : позадини ќе навива за една ролна за испорака. На пример : должината на една многу/цел е 5 метри , доколку купите 2 многу, тогаш стоката која сте ја добиле ќе 10 метри , доколку купите 3 многу, тогаш тоа ќе се 15 метри , итн.. Нашата позадина големина е 60cmx500cm / еез Ако купувате 1 buc ќе добие големината 60cmx500cm Ако купувате 2 компјутери ќе добие големината е 60 * 1000 CM Доколку купите 3 еез ќе добие големината е 60 * 1500 CM Ако купувате 4 парчиња ќе добие големината е 60 * 2000 CM Ако купите 5 компјутери ќе добие големината е 60 * 2500 CM .........
↓↓↓1
↓↓↓2
↓↓↓3
↓↓↓4
↓↓↓5
↓↓↓6
↓↓↓7
↓↓↓8
↓↓↓9
↓↓↓10
↓↓↓11
↓↓↓12
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи
на дестинација и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
САД $ 39.00 /парче US $ 45.40 /парче US $ 39.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 52.00 /парче US $ 37.80 /парче US $ 43.99 /парче US $ 43.00 /парче
Позадина на ЛОГОТО екранот


За производот

Димензии:
60X500cm
Број На Модел На:
a0318
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Песочник
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини

Слични предлози