• Одличната цена
  • Ново
Отстранлив 3D Планета Ѕид, Хартија, Водоотпорен Винил Уметност Mural Decal Универзумот Ѕвезди Ѕид Налепница За Детска Соба Дома Таванот Оркестарот

Отстранлив 3D Планета Ѕид, Хартија, Водоотпорен Винил Уметност Mural Decal Универзумот Ѕвезди Ѕид Налепница За Детска Соба Дома Таванот Оркестарот

 
DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

Отстранлив 3 D Планета Ѕид Налепница Водоотпорен Винил Уметност Mural Decal Вселената Ѕвезда Ѕид Хартија За Детска Соба Дома Таванот Оркестарот Ставка Опис : Предмет Бр. : SK-002 Материјал : Винил Тапет Стил : Morden стил Употреба : Дневна соба / Постелнина соба / Студија соба/ Детска соба / ТВ позадина Функција : -Трајни, Soundproof ! -Анти-статички, Влага-доказ ! -Природни и Ecofriendly !
ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.


За производот

Димензии:
60cmx90cm
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Број На Модел На:
sk-002
Тип:
Винил Позадини
Позадини:
ѕидот хартија
Ѕидот Налепници:
Мурали
3D позадини:
дома devoration

Слични предлози