• Одличната цена
  • Ново
beibehang Убава плажа школка бисер conch 3D подни плочки обичај големи мурали пвц носат-отпорни на животната средина филм

beibehang Убава плажа школка бисер conch 3D подни плочки обичај големи мурали пвц носат-отпорни на животната средина филм

 
DEN 1440.00
DEN 893.00

Износ
Во продавницата.

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна. 1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs .. Должина * width = квадратни метри = Цел Количество ви треба место цел е Должината * ширина, ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен Ако треба да големината е 4.1 4.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни. Ако треба да големината е 4.6 да 4.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 5 квадратни метри Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3”) Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3”) Количеството : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8”) Количеството : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5”) Количеството : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5”) Количеството : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5”) Количеството : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2”) Количеството : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5”) Количеството : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7”) Количеството : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2”) Количеството : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8”) Количеството : 16=500cm(L)×320cm(W) (16'4 "x 10'5"”) други големина : Вашиот ѕид големина (должина и ширина).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед Купувачи нарачката чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (должина*ширина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам. Доколку сум пропуштил нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации, ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.


За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
15077159

Слични предлози