• Одличната цена
  • Ново
Beibehang Цртан филм топол воздух балон Децата соба позадина позадина пинк девојка момче спалната соба ноќни позадина позадина behang

Beibehang Цртан филм топол воздух балон Децата соба позадина позадина пинк девојка момче спалната соба ноќни позадина позадина behang

 
DEN 1944.00
DEN 1458.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : не-плетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја. Ќе добиете wallpaper дека може да има некои огради или завршува, но не влијае на залепите на ѕидот. Заеднички царински давачки Ние не сноси никаква тарифи. Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстапување
↓↓ F82211↓↓
↓↓ F82212↓↓
↓↓ F82213↓↓
↓↓ F82214↓↓
испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Љубезно ве прашам превозот време веќе за вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : САД : 7 до 23 работни дена АУ : 7-23 работни дена Европа : 7-25 работни дена Бразилецот : 30-60 работни дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во елиминирање или испорака навики. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред остварување на вашите нарачки. плаќање : Ние не сме одговорни за било царина. Сите увозни давачки или такси се купувачот одговорност. Please double-check вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Русија клиент бара целосно име и презиме. одговори : 1 ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе ги остават позитивен фидбек потоа. 3 контактирајте со нас преку е-маил или нашиот бизнис менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот


За производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Слични предлози