• Одличната цена
  • Ново
Посебно висока температура отпорни Мозаик плочки на нафта налепница водоотпорен лепат на ѕидот се држиме кујнскиот шпорет на нафта wallpaper-79

Посебно висока температура отпорни Мозаик плочки на нафта налепница водоотпорен лепат на ѕидот се држиме кујнскиот шпорет на нафта wallpaper-79

 
DEN 1065.60

Износ
Во продавницата.


1 buc= 5 M * 40/60/80 см, должина е 5 метри, широчината е 40/60/80 сантиметри


За производот

Димензии:
ширина е 40cm, ширина е 60cm, ширина е 80см
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
tongyong
Шема:
Yes

Слични предлози