• Одличната цена
  • Ново
Smart Жолта Налепница Смајли Среќни Налепници 1 Круг Круг на Мало Labels 1,000 Вкупно DIY леплива лепило етикета налепница

Smart Жолта Налепница Смајли Среќни Налепници 1 Круг Круг на Мало Labels 1,000 Вкупно DIY леплива лепило етикета налепница

 
DEN 671.52

Износ
Во продавницата.


Smart Жолта Налепница Смајли Среќни Налепници 1" Круг Круг на Мало Labels 1,000 Вкупно DIY леплива лепило етикета налепница
Опис На Производот
1" Дијаметар Кругови
1,000 Смешковци Соочуваат Со Налепници - Жолта/Црна
Сјајна Хартија со Стандардна Постојан Лепило
Едноставна Кора и се Применуваат
Боја : жолта
1,000 1" дијаметар Жолта/Црна Смајли Лице Налепници. Полу Сјајна Хартија Labels
со Постојан Лепило Поддршка. Етикети дојде на ролни, едноставно кора и се применува.


За производот

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
wootile
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,самолепливи,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Други
Број На Модел На:
FHT000299
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
боја:
Жолта
Големина:
1(25.4 mm)
Материјал:
полу сјајна хартија
Употреба:
леплива канцеларија производство
Име:
смајли среќни се соочуваат со налепница
Item1:
етикета налепница
Item2:
налепница етикетата
item3:
печатење sicker
item4:
налепница за деца
Item5:
ѕидот налепница

Слични предлози