• Одличната цена
  • Ново
2017 нова пролет и есен стил мажите панталони со висок квалитет моден викенд плус ѓубриво памук стрејт долги панталони 29-52

2017 нова пролет и есен стил мажите панталони со висок квалитет моден викенд плус ѓубриво памук стрејт долги панталони 29-52

 
DEN 3292.80
DEN 1745.00

Износ
Во продавницата.


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : 1202 P70.
Опис Големина
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина ,јас ќе ви дадам совет. ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
29
73.3
93.9
108
-
34.2
30
76.7
96.6
108
-
34.8
31
80
99.3
108
-
35.4
32
83.3
102
108
-
36.2
33
86.7
104.7
110
-
36.6
34
90
107.4
110
-
37.2
35
93.3
109.6
110
-
37.8
36
96.7
110.1
110
-
38.4
38
100
115.5
110
-
39.0
40
103.3
124.8
110
-
39.4
42
106.7
127.5
110
-
40.2
44
110
133.5
110
-
41.6
46
116.7
138.3
112
-
42.8
48
123.3
139
112
-
43.4
50
126.7
143.7
112
-
44
52
133.3
146.4
112
-
44.6
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
ПЛАЌАЊЕ

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ви благодариме.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.


За производот

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Половината Големина(во инчи):
2.2-4.0
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Платно
Материјал:
Памук
Бренд Име:
GUIXIANG
Број На Модел На:
1202P65
Сезоната:
пролет, есен
Големина:
29 30 31 32 33 34 35 36 38 40 42 44 46 48 50 52
боја:
Темно-сива Морнарско-сина
Baisc Стил:
бизнис неврзан
Времето на пазарот:
2017

Слични предлози