• Одличната цена
  • Ново
360pcs/set Види horloge пролет барови DIA1.5mm 8~25мм Assort големина пролет барови за watchband Рака со Квалитетот Пролет бар алатка

360pcs/set Види horloge пролет барови DIA1.5mm 8~25мм Assort големина пролет барови за watchband Рака со Квалитетот Пролет бар алатка

 
DEN 539.52
DEN 432.00

Износ
Во продавницата.

360pcs/set Види horloge пролет барови DIA1.5mm 8~25мм Assort големина пролет барови за watchband Рака со Квалитетот Пролет бар алатка
Опис :
Големина : 8мм,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,
17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm,25мм
Нерѓосувачки Челик Види Игли / ПРОЛЕТ БАРОВИ со Двојно Рамената
Игли се користи за Метал Види Рака линк
Лесно Да Се Инсталира
Пролет бар смена Карактеристики :
100% сосема нов пролет бар смена
Едниот крај има v-две рамни совет,другиот има чаталестите совет кој може да биде вклучен до точка совет
Одлично за лесно монтирање и отстранување на пролет барови и да се види рака на гкл
Дршката е knurled за да не се лизга на зафат Идеална
за лесно отстранување на пролетта барови од за омега, за rolex, за longines, за breitling,
за oris, за seiko & Граѓанин или било кој друг бренд на часовници.
Должина : Околу 130mm
Пакет се вклучени :
1pcs x пролет бар смена


За производот

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Висина:
1cm
Број На Модел На:
Види Пролет бар кутија
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип:
Алатки
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Ширина:
6cm
Функција:
Assort големина Пролет барови комплет кутија
Материјал:
Stainess Челик и Пластика
Објектот Дијаметар:
0cm

Слични предлози