• Одличната цена
  • Ново
Промоција 4x PKCELL Li-ion МЦП 18650 2600mAh 3.7 V Батерија на Копчето на Врвот За Рефлектори

Промоција 4x PKCELL Li-ion МЦП 18650 2600mAh 3.7 V Батерија на Копчето на Врвот За Рефлектори

 
DEN 1095.84
DEN 800.00

Износ
Во продавницата.


Батерија Тип : МЦП 18600 3.7 V 2600m Ah Li-ion Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : ICR18650 3.7 V Li-ion Батерија
Напон : 3.7 V
Складирање Напон : 3.7-3.9 V
Полнење критичниот Напон : 4.2 V
Испуштање на критичниот Напон : 3.0 V
Капацитет : 2600m Ah
Големина : 18*65.0 mm
Батеријата врвот : Копчето врвот
Материјал : Литиум Li-ion МЦП
Полнење циклуси : најмалку 500cycles
Appliations : Светилка,headlamp,фенер,LED светло,нурне светлина,зелени ласерски,вентилатор,светлата,факелот,ласерски покажувач,ласерски пиштол,оружје светлина,vape,мо,ecig,механички кутија современи и така натаму


За производот

Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
Pkcell
Тип:
Li-Ion
Замена На Батеријата:
No
Број На Модел На:
18650 2600mAh батерија
Големина:
18*65mm
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
батеријата врвот:
копчето врвот
Замена На Батеријата:
No

Слични предлози