• Одличната цена
  • Ново
2 ПАРЧИЊА BTY Оригинални 3.7 V INR 18650 29E 2900 mAh Батерија 18650 Батеријата Со battery носителот кутија

2 ПАРЧИЊА BTY Оригинални 3.7 V INR 18650 29E 2900 mAh Батерија 18650 Батеријата Со battery носителот кутија

 
DEN 480.00
DEN 384.00

Износ
Во продавницата.


2 ПАРЧИЊА BTY 100% Оригинални 3.7 V INR 18650 29 E 2900 m Ah Батерија 18650 Батеријата Со battery носителот кутија
Фјучерси : Модел : 18650 Капацитет : 2900m Ah Напон : 3.7 V Димензија : 18x 67mm Li-ion литиум батерија Може да се користи во ласерски покажувач. Факелот и други електронски производи се Безбедни и еколошки пријателски Живот, време е за околу 10 години.
Пакет Содржина 2 x BTY 18650 2900m Ah батерија


За производот

Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2601-2999mAh
Батеријата Број:
2
Број На Модел На:
18650 2900mah
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
BTY
Замена На Батеријата:
No
Големина:
18650

Слични предлози