• Одличната цена
  • Ново
Mayitr М14 3/4/5/6/7 инчен Автомобил Хаубата Поддршка Подлога Носителот Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил Полирање Полирач Нова Жешка

Mayitr М14 3/4/5/6/7 инчен Автомобил Хаубата Поддршка Подлога Носителот Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил Полирање Полирач Нова Жешка

 
DEN 114.24
DEN 69.00

Износ
Во продавницата.


AT0019134
Спецификација :
100% сосема нов
Универзална M14 поддршка подлога
Да ви помогне да полски вашиот автомобил
Лепило дизајн, компатибилен со собираат песок лист хартија, или волна чистење топка
Инсталиран на сандер идеален за мебел, вештачки камен, метал, автомобил површина полирање употреба
Изработени од гума, трајни и компактен
Тема Големина : М14
5 Големини по желба : прибл. 3"/ 75mm, 4"/ 100mm, 5"/ 125mm, 6"/ 150mm, 7"/ 180mm
3"/4"/5" : 12500 ВРТЕЖИ во минута
6"/7" : има око 8500 ВРТЕЖИ во минута
Боја : како на сликата покажува
Пакет се вклучени : 1pc x M14 Поддршка Подлога
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Ронки:
3 Инчен, 4 Инчи, 5 Инчен, 6 Инчен, 7 Инчен
Надворешниот Дијаметар:
As the Show
is_customized:
Yes
Подлога Материјал:
Други
Големина:
As the Show
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
м14 поддршка подлога
Бренд Име:
Mayitr

Слични предлози