• Одличната цена
  • Ново
100pcs Шупливи занаети мал слон бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии партија материјали свадба декорација Може да Сопствен текст

100pcs Шупливи занаети мал слон бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии партија материјали свадба декорација Може да Сопствен текст

 
DEN 1359.36
DEN 856.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Материјал : Papercard Големина : прибл 5x5x8cm Количина : 100pcs Боја : бела, розова, црвена, беж, виолетова, сина. Answer : ___________________________ Note : Нашите производи се содржат панделки, па ве молиме да бидат сигурни да се купи! За сопствен текст : јас го обезбеди услуга на прилагодување на овие слатки кутии. Ако цел personlized кутии, запомнете да ми испратите текст за пишување на нив. Јас ќе ве контактираме во 2 работни дена, ако постои било каква загриженост со вашиот текст да се стави на неа. Ајде да се задржи во допир. Ви благодариме за изборот на нашите производи. Постојат различни бои за да го изберете за да одговара на вашиот настан / партија. Најдобри желби!


За производот

Подарок Кутија Големина:
стандард, Персоналните текст
Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја,Цртан филм животинско
Број На Модел На:
GS005
боја:
Виолетова/розова/red/блу/бела/беж
Големина:
5cm*5cm*8cm
Карактеристики:
Индивидуализира текст
квалитет:
Висок квалитет
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
бонбони кутија

Слични предлози