• Одличната цена
  • Ново
Етнички Мрачно Памук Подарок Пакување Торбичка 8x10cm 9x12cm 10x15cm 13x17cm пакување од 50 Бебе Туш Свадба, Роденден Корист Торба

Етнички Мрачно Памук Подарок Пакување Торбичка 8x10cm 9x12cm 10x15cm 13x17cm пакување од 50 Бебе Туш Свадба, Роденден Корист Торба

 
DEN 648.00

Износ
Во продавницата.


Повисок Квалитет Памук Подарок Торба
имаме овие големина во парк
8x10cm(3"x4")
9x12cm(3.5"x4.75")
10x15cm(4"x6")
13x17cm(5"x6.5")
Злато декоративни дизајн
Сина торба
Повеќе За Производот
САД $ 13 / Цена
САД $ 14 / Цена
САД $ 14.5 / Цена
САД $ 32 / Цена
САД $ 13.85 / Цена
САД $ 13 / Цена
САД $ 13.5 / Цена
15 усд / Цена


За производот

боја:
Длабоко Сафир, мешавина боја
Подарок Торба Големина:
9x12cm, 8x10cm, 13x17cm
Број на Компјутери:
50pcs
Шема:
Буква,Решетки,Цвет,Растенијата
Повод:
Број На Модел На:
8x10cm 9x12cm 10x15cm 13x17cm
Бренд Име:
NALIA Е ПОШТА
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно

Слични предлози