• Одличната цена
  • Ново
13.1*13.1*3.5 cm елегантен син цвет тема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден Подароци Пакување употреба

13.1*13.1*3.5 cm елегантен син цвет тема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден Подароци Пакување употреба

 
DEN 648.48
DEN 648.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 13.1*13.1*3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. на производи се направени од 2 делови врвот , хартија дното на flod начин е примерок ние испрати хартија дното е црна


За производот

боја:
olny 10pcs кутии, поле и лента
Бренд Име:
TSbansheng
Материјал:
Картон
Шема:
Цвет
Повод:
Употреба:
Торта десерт
Функција:
Рециклираат
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
со декорација:
no
Боја:
како се покаже
Материјал:
Kraft Хартија
Индустриска Употреба:
Храна
Рачно изработени:
Yes
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
хартија подарок кутии

Слични предлози