• Одличната цена
  • Ново
12V СТАРТЕР МОТОРНИ M8T75171 M8T70371 32A66-10100 32A66-10101 ЗА Мицубиши Дизел Мотор S4s

12V СТАРТЕР МОТОРНИ M8T75171 M8T70371 32A66-10100 32A66-10101 ЗА Мицубиши Дизел Мотор S4s

 
DEN 5760.00

Износ
Во продавницата.


12 V СТАРТЕР МОТОРНИ M8 T75171 M8 T70371 32 A66-10100 32 A66-10101 ЗА Мицубиши Дизел Мотор S4s
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референтен : ЗА ЛУКАС LRS02218
ЗА ЛУКАС LRS2218
ЗА МИЦУБИШИ 32 A6610100
ЗА МИЦУБИШИ 32 A6610101
ЗА МИЦУБИШИ 32 A6610600
ЗА МИЦУБИШИ 32 A6620601
ЗА МИЦУБИШИ M008 T70371
ЗА МИЦУБИШИ M008 T75171
ЗА МИЦУБИШИ M8 T70371
ЗА МИЦУБИШИ M8 T75171
ПРИМЕНА :
ЗА Торо Индустриски Mowers Модел 580d
ЗА Мицубиши Дизел Мотор S4s 100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.


За производот

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Другиот Дел Број:
M8T75171
Материјал Тип:
Алуминиум
Осветленост Дел Број:
M8T75171
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Производителот Дел Број:
M8T75171
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Напон:
12v
моќност:
2.2 w
Заби:
10T

Слични предлози