• Одличната цена
  • Ново
НОВИ 24V СТАРТЕР МОТОР ЗА KOMATSU РОБОТОТ D21 D21A D21P D21S 6008133130 600-813-3130 4D95 PC60 PC80

НОВИ 24V СТАРТЕР МОТОР ЗА KOMATSU РОБОТОТ D21 D21A D21P D21S 6008133130 600-813-3130 4D95 PC60 PC80

 
DEN 7200.00

Износ
Во продавницата.


НОВИ 24 V СТАРТЕР МОТОР ЗА KOMATSU РОБОТОТ D21 D21 A D21 P D21 S 6008133130 600-813-3130 4 D95 PC60 PC80
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референтен : ЗА NIKKO 0-23000-2100 0-23000-2101 0-23000-2102 0-23000-2103 0-23000-2540 0-23000-2541 0-23000-2542 0210004933 0210004933 0210004934 0210004935 0230000030 0230000031 0230000032 0230000240 0230000241 0230001700 0230002100 0230002101 0230002102 0230002103 0230002540 0230002541 0230002542 ЗА ISUZU 8-94255-439-3 8-94366-525-0 8-94366-525-1 8-94446-770-0 8-94454-559-0 8-97029-863-0 8-97029-863-1 8-97029-863-2 8-97029-863-3 8-97029-863-4 8-97029-863-5 8-97029-863-6 8-97029-863-7 9-94255-439-0 8-94171-772-0 894454-559-0 894454-559-1 897029-863-0 897029-863-1 897029-863-2 897029-863-3 897029-863-4 897029-863-5 897029-863-6 897029-863-7 897029863-8 KOBELCO VI897029863-6 VI897029863-7 ЗА KOMATSU 600-813-3130 600-813-3170 600-813-3171 600-813-4000 600-813-4410 600-813-4411
ЗА KOMATSU Компресори E70 Z 4 D95 Мотор 1991-1995 ЗА KOMATSU Компресори E70 ZS 4 D95 Мотор 1991-1995 ЗА KOMATSU Компресори EC50 Z 4 D95 Мотор 1986-1995 ЗА KOMATSU Компресори EC50 ZS 4 D95 Мотор 1986-1995 ЗА KOMATSU Компресори EC50 ZSB 4 D95 Мотор 1995-1997 ЗА KOMATSU Компресори EC75 Z 4 D95 Мотор 1986-1995 ЗА KOMATSU Компресори EC75 ZS 4 D95 Мотор 1986-1995 ЗА KOMATSU РОБОТИ D20 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D20 A 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D20 P 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D20 S 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D21 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D21 A 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D21 P 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU РОБОТИ D21 S 94-91 4 D95 S Мотор Nikko Систем ЗА KOMATSU Багери PC60 4 D95 Мотор 1986-1987 ЗА KOMATSU Багери PC80 4 D95 Мотор 1986-1987


За производот

Објектот Висина:
20
Производителот Дел Број:
6008133130
Осветленост Дел Број:
6008133130
Објектот Тежина:
9KG
Објектот Должина:
35
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
6008133130
Објектот Ширина:
20
Напон:
24v
моќност:
3.5 KW
Заби:
9T

Слични предлози