• Одличната цена
  • Ново
година Жени, Појаси Висок Квалитет на СТП Легура Тока Браун Cummerbunds Faux Кожа Широк Cummerbunds Женски Облека Додаток Топла Продажба

година Жени, Појаси Висок Квалитет на СТП Легура Тока Браун Cummerbunds Faux Кожа Широк Cummerbunds Женски Облека Додаток Топла Продажба

 
DEN 672.96
DEN 343.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : СТП
Пол : Жените
Шаблон Тип : Цврсти
Големина : Една Големина
Стил : Мода
Број на модел : XF0007
Бренд Име : Z&Y
Материјал : Метал
Носат Опсег : 76-87cm
Појас должина : 100cm
Тока ширина : 4cm
Тока должина : 5cm


За производот

Појас Должина:
85CM
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
PU
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
3cm
Тока Должина:
4cm
Појас Ширина:
3.4 cm
Број На Модел На:
KSPD0307
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
bestybt

Слични предлози