• Одличната цена
  • Ново
2 парчиња Воздушна Линија Црево Компресор Конектор Евра Женски Приклучоци 1/4 BSP Нишка Брзо Ослободување Сет

2 парчиња Воздушна Линија Црево Компресор Конектор Евра Женски Приклучоци 1/4 BSP Нишка Брзо Ослободување Сет

 
DEN 394.08
DEN 237.00

Износ
Во продавницата.


BI0003548
Спецификација :
Бренд нови
Тип : Еуро приклучоци
Боја : сребрена
Големина : како што е прикажано во слика
Функција :
Овој оглас е за пакување од 2 воздухот фитинзи.
Изградена во вентил спречува воздух избега кога се менува од една алатка кон друга.
21mm хексадецимален за затегнување.
Цинк позлатен за заштита од корозија.
Висока јакост и цврстина.
Брзо и лесно да се инсталира.
Издржливи во употреба.
Пакет се вклучени :
1 x Евра женски брзо ослободување фитинг со машки 1/4" BSP нишка
1 x Евра женски брзо ослободување фитинг со женски 1/4" BSP нишка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Компресор Конектори
Тип:
брз спојка

Слични предлози