• Одличната цена
  • Ново
Висок квалитет CXSJ серија CXSJM10-10 понесе 10мм удар 10мм слајд имајќи компактен воздух цилиндар двојна род воздух цилиндар CXSJM10*10

Висок квалитет CXSJ серија CXSJM10-10 понесе 10мм удар 10мм слајд имајќи компактен воздух цилиндар двојна род воздух цилиндар CXSJM10*10

 
DEN 1734.24

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет CXSJ серија CXSJM10-10 понесе 10мм удар 10мм слајд имајќи компактен воздух цилиндар двојна род воздух цилиндар CXSJM10*10
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Dual Род Воздух Цилиндар :


За производот

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
CXSJM10-10
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Број На Модел На:
CXSJM10-10
Течност:
Воздух
Оперативен Притисок:
0.1 MPa~0.7 MPa
Амбиент и течност температура:
-0~60 (без замрзнување)
Перница:
Гумена брана на двата краја
Порт Големина:
M5X0.8
Клипот брзина:
30 до 700 мм/s
Создаден Големина:
10мм
мозочен удар големина :
10мм

Слични предлози