• Одличната цена
  • Ново
SC40*50 40mm Понесе 50mm Удар SC40X50 SC Серија Една Прачка Стандард Пневматски Воздух Цилиндар SC40-50

SC40*50 40mm Понесе 50mm Удар SC40X50 SC Серија Една Прачка Стандард Пневматски Воздух Цилиндар SC40-50

 
DEN 1045.44

Износ
Во продавницата.

SC40*50 40mm Понесе 50mm Удар SC40 X50 SC Серија Една Прачка Стандард Пневматски Воздух Цилиндар SC40-50
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :


За производот

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
SC40*50
Е Прилагодена:
Yes
Модел:
SC40-50
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
0~70
Доказ Притисок:
1.35 MPa
Порт Големина:
1/4
Перница:
Променлива перница
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар:
250mm

Слични предлози