• Одличната цена
  • Ново
Висок Квалитет CXSW серија CXSWM6-50 6mm понесе 50mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW6-50

Висок Квалитет CXSW серија CXSWM6-50 6mm понесе 50mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW6-50

 
DEN 2400.00

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет CXSW серија CXSWM6-50 6mm понесе 50mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW6-50
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Dual Род Воздух Цилиндар :


За производот

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CXSWM6-50
is_customized:
YES
Број На Модел На:
CXSWM6-50
Течност:
Воздух
Оперативен Притисок:
0.1 MPa~0.7 MPa
Амбиент и течност температура:
-0~60 (без замрзнување)
Перница:
Гумена брана на двата краја
Клипот брзина:
50 за да 500mm/s
Создаден Големина:
6mm
мозочен удар големина :
50mm

Слични предлози