• Одличната цена
  • Ново
2017 Лето Капи За Жените Chapeu Feminino Плажа Сонцето Капи За Жените На Отворено Очила Девојка Капа Од Сонцето Шапка

2017 Лето Капи За Жените Chapeu Feminino Плажа Сонцето Капи За Жените На Отворено Очила Девојка Капа Од Сонцето Шапка

 
DEN 234.24
DEN 190.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Специфики :
Пол : Жените
Материјал : Слама
Модел : Цврсти
Големина : Една Големина
Шапка Длабочина : За 13cm
Обод шапка Ширина : Околу 10cm
Глава Обем : За 56-59cm
(1cm=0.39 Инчи)
Пакет Се Вклучени :
1 buc шапка
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.


За производот

Шапка Големина:
M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Sunshade
Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
xd
Материјал:
Памук

Слични предлози