• Одличната цена
  • Ново
Моторот имајќи За kubota мини трактор B1700T BX2200D BX23LB D905 вратило/главниот имајќи+един род имајќи

Моторот имајќи За kubota мини трактор B1700T BX2200D BX23LB D905 вратило/главниот имајќи+един род имајќи

 
DEN 5760.00

Износ
Во продавницата.


За Kubota D905 моторот :
вратило имајќи 1set= 3cylinder 8pcs
един род имајќи 1set= 3 цилиндри 6pcs
Примена : Трактор,Багер
DHL international shipping
Повеќе D905 делови на мотор во парк :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,главниот лого и един род лого,
пумпа за вода,масло пумпа,вратило,цилиндар на главата итн


За производот

Бренд Име:
evdiesels
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D905
D905:
главната носечка и един род имајќи
Автомобил Производител:
Багер

Слични предлози