• Одличната цена
  • Ново
Yanmar 4D106 S4D106 4TNE106 4TNE106T клипот клипот прстен и моторот имајќи комплет вентил за полнење

Yanmar 4D106 S4D106 4TNE106 4TNE106T клипот клипот прстен и моторот имајќи комплет вентил за полнење

 
DEN 30960.00

Износ
Во продавницата.

1.ЗА KOMATSU БАГЕР Loader 4 TNE106 S4 D106 Мотор поправка комплет Клипот 4pcs Клипот pin 4pcs клипот клип 8pcs клипот прстен 4cylinders Вратило имајќи 1set Един род имајќи 1set вентил 8pcs вентил водич 8pcs вентил седиште 8pcs Апликација : Багер Loader DHL international shipping 4-5 дена од врата до врата услуга Повеќе 4 D106 делови на мотор ние снабдување : Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка сет,пумпа за вода,масло пумпа,вратило, Полн заптивка сет,главниот лого и един род лого,цилиндар на главата


За производот

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
Број На Модел На:
4TNV106
4TNV106:
клипот клипот прстен
4TNV106T:
клипот клипот прстен

Слични предлози